Kina e re anti-trung Timoni Car Cover Katër stinët Universal Car Timon Mbuluar me poer knob një prodhues dhe furnizues | jacking

New Anti-trung Timoni Car Cover Katër stinët Universal Car Timon Mbuluar me poer çelës A

Përshkrim i shkurtër:

   Luxurious Design Car Steering Wheel Cover with Premium Power Knob  Name  Multifunctional car steering wheel cover Size 25X207mm Options One color with two option(with power knob or not) Use season Four season Features  -Easy to install;-Wear resistance and non-slip;-Luxurious appearance-Improve auto life-Fit for 99% car models -One piece moding,more durable and safety   ▲PRATICAL FUNCTION – With TecTri steering wheel covers, one cover with spinner, save the ...


 • Port: Xiamen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  61DXmddEJ6L._SL1200_

   

   Luksoze Dizajn Drejtues Car Wheel Coverme Power premium Knob 

  emër 

  mbuluar timon multifunksionale drejtues makine

  madhësi

  25X207mm

  Opsione

  Një ngjyrë me dy opsion (me çelës pushtet ose jo)

  Përdorimi sezon

  katër sezonin

  Features

   Easy për të instaluar; Rezistenca -Wear dhe jo-shqip; Shfaqja -Luxurious jeta -Improve auto -Fit për modele 99% e makinave

  -Një copë moding, më të qëndrueshme dhe të sigurisë

   

  • ▲ pratical funksioni - Me TecTri timon mbulon, një mbuluar me flutur, përveç përpjekje për të kundërt makinën ose të bëjë një kthesë, etj që të ndryshojë operacionin tradicional vazhdueshme pabesë në një operacion me një dorë
  • ▲ FUN për ngarje - Me kapakët që ndërtuar në rënie buttons stresit, ju ofrojnë një kanal të stresit lehtësim; me materiale eko-miqësore, ajo është anti-trung dhe i qetë, të sjellë një përvojë të rehatshme dhe të këndshëm ngarje
  • ▲ UNIVERSAL PAJTUESHMËRIA - Optimizuar lëvizëse për pothuajse çdo timon makine me TecTri mbuluar timon; ajo është e lehtë për të instaluar, një me flutur të instaluar në të majtë, dhe një tjetër në të djathtë për përdorim më të përshtatshëm
  • ▲ tepër të qëndrueshme - Me thyer dy shtresa dhe predha pa erë, të sjellë timon një mbrojtje të qëndrueshme; me çelës me cilësi të lartë silikoni, mund 360 ° rrotullohen atë me lehtësi, të cilat garantojnë përdorimin e sigurtë, duke siguruar kontroll të rehatshme
  • ▲ Çfarë ju merrni - 2 × Drejtues Wheel Cover (një me flutur), 1 × Paketa Box, 24 muaj garanci

  Details me instalimin

  Ngjyrat si më poshtë

  Brown, karboni i zi, matte zezë, e kuqe, ngjyra druri

  Një lloj   Drejtues Car Wheel Cover me pullën e energjisë

  0305100820

  Tipit B   Drejtues Car Wheel Cover me jashtë  knob energjisë

  0305100826

   A-Karboni i zi

  61QeIzH8LSL._SL1200_61hslCjAH1L._SL1200_

  61UsMiYwsUL._SL1200_

  7146MxeVUwL._SL1200_

  71bgv7hnxXL._SL1200_

  617uD7MybuL._SL1200_

  71VqdsAtrPL._SL1200_

  71Osv9mMDuL._SL1200_


 • Previous:
 • Next:

 • lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email