Кина Нови Анти-пропадна Автомобил Воланот Покрие Четири годишни времиња Универзален Автомобил Воланот Покрие со poer копчето производител и снабдувач | за дигање

Нови анти-пропадна Автомобил Воланот Покрие Четири годишни времиња Универзален Автомобил Корица волан со poer копчето A

Краток опис:

   Luxurious Design Car Steering Wheel Cover with Premium Power Knob  Name  Multifunctional car steering wheel cover Size 25X207mm Options One color with two option(with power knob or not) Use season Four season Features  -Easy to install;-Wear resistance and non-slip;-Luxurious appearance-Improve auto life-Fit for 99% car models -One piece moding,more durable and safety   ▲PRATICAL FUNCTION – With TecTri steering wheel covers, one cover with spinner, save the ...


 • Порт: Xiamen
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  61DXmddEJ6L._SL1200_

   

   Луксузен дизајн Корица Автомобил Воланотсо Премиум Power копчето 

  име 

  покритие мултифункционален автомобил воланот

  големина

  25X207mm

  опции

  Една боја со две опција (со моќ копче или не)

  Користете сезона

  четири сезона

  карактеристики

   -Лесно за инсталација; -Wear отпор и не се лизга; -Luxurious изглед -Подобрување на авто живот -Fit за 99% модели на автомобили

  -Еден парче moding, потрајни и безбедност

   

  • ▲ pratical функција - Со TecTri управувачот раткапни, еден капак со фабрика, спаси напори да се јават на автомобил или да направи пресврт, итн, кои се промени традиционалната континуирано работење бекхенд во една рака
  • ▲ забавно за возење - Со опфаќа кои вграден копчиња намалување на стресот, ви обезбеди канал за ослободување од стрес; со еко-пријателски материјали, тоа е анти-пропадна и бесшумно, ви донесе удобно и пријатно искуство при возење
  • ▲ Универзална компатибилност - Оптимизирани возење за речиси секој автомобил волан со TecTri насловната управувачот; тоа е лесно да се инсталира, оној со фабрика инсталира на левата страна, а другиот од десно за поудобно користење
  • ▲ НЕВЕРОЈАТНО трајни - Со солиден двоен слој и без мирис школки, донесе воланот трајна заштита; со силиконски копчето за висок квалитет, може да го ротираат 360 ° со леснотија, со кои се гарантира безбедна употреба, додека се обезбеди удобно стисок
  • ▲ ШТО добие - 2 × волан капак (еден со фабрика), 1 × пакет кутија, 24 месеци гаранција

  Детали со инсталација

  Бои подолу

  Браун, саѓи, мат црна, црвена, дрвени бои

  Еден тип   автомобили волан капак   со сила копчето

  0305100820

  Тип Б   Корица Автомобил Воланот  со надвор  копчето моќ

  0305100826

   A-саѓи

  61QeIzH8LSL._SL1200_61hslCjAH1L._SL1200_

  61UsMiYwsUL._SL1200_

  7146MxeVUwL._SL1200_

  71bgv7hnxXL._SL1200_

  617uD7MybuL._SL1200_

  71VqdsAtrPL._SL1200_

  71Osv9mMDuL._SL1200_


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзете се

  Дај ни извик
  Земете мејл ажурирања